GWARANTOWANE!

Pozbędziesz się żylaków w 31 dni

albo zwrot pieniędzy.

Na żądanie zwrotu masz 90 dni

effect

„Moje nowe nogi są idealne! –

"Kiedy przypominam sobie jak wyglądały moje nogi jeszcze kilka tygodni temu nie mogę uwierzyć, że przez tyle lat potrafiłam z tym wytrzymywać. Żylaki były naprawdę duże, bolesne i wyglądały okropnie! Od lat nie odważyłam się wyjść na miasto w krótszych spodniach, nie wspominając już o jakimkolwiek wyjściu na plażę. Po prostu się wstydziłam! Moje życie odmieniło się kiedy otrzymałam od mojego lekarza preparat VENO. Po miesiącu stosowania na moich nogach nie ma śladu po żylakach, a nogi wyglądają o 20 lat młodziej!”


Ewa Tyrawska, 56 lat


me

Witaj,
Nazywam się Andrzej Janecki i jestem specjalistą w zakresie flebologii - dziedziny naukowej zajmującej się chorobami żył. Od 14 lat prowadzę swoją własną poradnię w której pomogłem już tysiącom kobiet i mężczyzn pozbyć się żylaków oraz hemoroidów i bólu który powodują.

Przez wiele lat jedyną skuteczną metodą, którą polecałem moim podopiecznym było operacyjne usunięcie żylaków - niestety jak powszechnie wiadomo, nie jest to rozwiązanie idealne. Pomijając oczywiście wysokie koszty operacji oraz ból pooperacyjny należy liczyć się również z powikłaniami, które bardzo często po niej występują. Zapewniam Państwa, że nie ma nic gorszego niż pacjentka, która wydała ogromne pieniądze na operacje, a po operacji okazywało się, że problemy były jeszcze większe niż przed nią.

Najtrudniejsza okazała się sytuacja, w której problem z żylakami dotknął moją mamę. Standardowo przeprowadzona została operacja w jednej z lepszych klinik na terenie kraju, którą jej poleciłem. Niestety efekty operacji były znikome i jeszcze zanim wszystko się zagoiło żylaki zaczęły powracać. Obiecałem sobie wtedy, że zrobię wszystko, aby pomóc takim osobom.

Na rynku są specyfiki, które rzekomo mają pomagać w zalce w żylakami (lub ewentualnymi hemoroidami) - zazwyczaj posiadają one bardzo zbliżony skład, który opiera się na wyciągu z kasztanowca, metanolu i kilku parabenach, które powinny zmniejszać istnienie żylaków. Niestety praktycznie każdy kto próbował ich używać był bardzo niezadowolony z efektów - a raczej ich braku. Problemem był fakt, że stężenie kluczowych składników, które powinny likwidować żylaki było bardzo niskie - działo się tak ponieważ firmy farmaceutyczne są nastawione na zysk, a stworzenie skutecznego produktu o wysokim stężeniu wiąże się z koniecznością użycia około 20 krotnie większej ilości składników aktywnych - żadna firma nastawiona na zysk nie była w stanie tego produkować ponieważ koszty produkcji przekraczałyby ewentualną cenę sprzedaży.

Nie mogąc patrzeć na cierpienie mojej mamy postanowiłem stworzyć produkt o najwyższym możliwym stężeniu - które nie tylko zawiera wszelkie kluczowe składniki, które pomagają w walce z żylakami, działają przeciwbólowo, niwelują efekt "ciężkich nóg" ale również są w stanie walczyć z hemoroidami.

To co się stało później było niesamowite: Moja mama stosowała produkt przez miesiąc. Już po 2 tygodniach było widać niesamowitą poprawę, a żylaki zmalały niemal o połowę - nawet te największe! Po 30 dniach kuracji moim specyfikiem po 90% żylaków nie było śladu. Nogi mojej mamy wyglądały jak nowe, a ból z którym codziennie się borykała ustąpił.

Testowałem w gabinecie preparat już na ponad 300 moich pacjentach i każdy jeden był niesamowicie zadowolony. Jednakże w dalszym ciągu problemem była cena produkcji preparatu - sam koszt produkcji jednej małej tubki wynosił około 400zł. To odstraszało wiele osób, którym wiedziałem, że mogę pomóc, ale nie było ich stać na taki preparat.

Miesiąc temu otrzymałem wiadomość z Instytutu Specjalizacji Flebologicznej w Massachusetts. Byli oni zainteresowani moim preparatem i w zamian za udostępnienie im stężenia moich składników aktywnych zadeklarowali się, że będą chętnie refundować produkt moim klientom - tak, aby każdy mógł sobie na niego pozwolić. Dzięki temu produkt może być oferowany z bardzo dużą zniżką - ale tylko dla pierwszych 350 klientów każdego miesiąca.

DZIĘKI TEMU NIEZWYKŁEMU ODKRYCIU, W 25-35 DNI MOŻNA Z ŁATWOŚCIĄ:

  • Pozbyć się żylaków bez konieczności ryzykownych operacji
  • Usunąć z naszego ciała niezbyt estetyczne "pajączki"
  • Zlikwidować hemoroidy
  • Koniec z efektem "ciężkich nóg"
  • Wzmocnić ściany naczyń krwionośnych
  • Zmniejszyć powstawanie zakrzepów, pozbyć się bólu oraz poprawić wydajności zastawek żylnych

Takie efekty może osiągnąć każdy, kto zdecyduje się na przejście krótkiej kuracji, dzięki której bez żadnego problemu zwalczysz żylaki. Wszystko dlatego, że to przełomowe odkrycie działa na 3 płaszczyznach:

Stężenie składników

Żadnej komercyjny preparat nie posiada nawet w 10% tak potężnego stężenia składników aktywnych, które w połączeniu dają taki efekt.

Opatentowany sposób korelacji składników

Produkt powstaje w opatentowany sposób dzięki któremu składniki korelują ze sobą tworząc cytochromowy enzym HCS12. Gwarantuje to, że preparat bardzo dobrze się wchłania gwarantując 100% efektów.

Bezpieczny i komfortowy w użyciu

Ze względu na skład, który obejmuje 100% składników organicznych preparat nie wykazuje żadnych skutków ubocznych co zostało potwierdzone badaniami. Produkt bardzo szybko się wchłania, nie powoduje uczucia dyskomfortu i nie zabarwia odzieży.

Szereg badań i testów przeprowadzonych w największych laboratoriach potwierdza skuteczność preparatu, a poza granicami naszego kraju firma, której udostępniłem licencję na sprzedaż produktu pobija rekordy sprzedaży.


Walka z żylakami z Veno Blocker jest:

Prosta i skuteczna

Stosowanie 2 aplikacji dziennie pozwala na osiągnięcie niesamowitych efektów już po miesiącu kuracji. Wystarczy posmarować problematyczne miejsca preparatem rano oraz wieczorem. Produkt bardzo szybko się wchłania, nie barwi ubrań i nie pozostawia uczucia lepkości.

Zdrowe i bezpieczne

Preparat składa się z składników pochodzenia naturalnego o bardzo wysokich stężeniach - dzięki temu walka jak i profilaktyka z żylakami jest skuteczna i w 100% bezpieczna. Produkt przeszedł wszelkie możliwe badania i jest zatwierdzony jako produkt bezpieczny.

To być może najskuteczniejszy sposób na pozbycie się żylaków jaki kiedykolwiek powstał. Działanie składników aktywnych zostało potwierdzone wieloma badaniami laboratoryjnymi, a o ich skuteczności przekonały się już setki tysięcy kobiet i mężczyzn w całej Europie.

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że preparat Veno Blocker – co zrozumiałe – nie zadziała tak samo na wszystkich. Niewielki odsetek ludzi, którzy ze względu na nietypowe problemy zdrowotne lub genetyczne nie uzyskają aż tak widocznych efektów (dotyczy bardzo małego odsetka stosujących, których problemy z żylakami mają inne rzadko spotykane przyczyny).

Mimo to, jestem tak zadowolony z działania Veno Blocker, że daję taką oto gwarancję zwrotu pieniędzy: Jeżeli po zastosowaniu preparatu będziesz niezadowolony z efektów wystarczy, że odeślesz pocztą pustą tubkę po preparacie, a bez żadnych pytań otrzymasz pełny zwrot swojej wpłaty.

JEDYNA TAKA GWARANCJA


WAŻNE:

  • Nie wysyłaj żadnych pieniędzy ani nie płać z góry, aby zamówić Veno Blocker! Postępuj według poniższych informacji:

Kliknij przycisk "Złóż zamówienie", a następnie dokładnie wypełnij formularz na następnej stronie. Veno Blocker zostanie dostarczony w ciągu około 2 dni roboczych. Pozostanie Ci już tylko ocena osiągniętych efektów. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolona z działania preparatu, niezwłocznie otrzymasz zwrot wydanej kwoty – bez żadnych pytań. Chociaż osobiście jestem niemal pewny, że będziesz bardziej niż zadowolona. Szczerze mówiąc, myślę, że będziesz zachwycona. Z pewnością zwalczysz problemy z żylakami szybciej i łatwiej niż się spodziewasz.


Powodzenia!
Andrzej Janecki


Zamów teraz i skorzystaj z ze zniżki, którą oferuje refundator. Pakiety promocyjne w ramach dołączenia do klubu rabatowego są ograniczone!

POZOSTAŁO PAKIETÓW w ramach klubu rabatowego: 18


2016 VENOBLOCKER. Tylko na naszej stronie masz gwarancję oryginalnego Preparatu. Uważaj na sprzedawane podróbki w Internecie!
W trosce o bezpieczeństwo oraz zapewnienie usług na najwyższym poziomie właściciel strony zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian zawartych w polityce prywatności. Działanie to ma na celu zachowanie pełnej anonimowości klientów, dlatego w dbałości o ich satysfakcję ze świadczonych usług zamieszczone imiona i nazwiska zostały zmienione. Jednocześnie właściciel strony zaznacza, że wszelkie podobieństwo do postaci rzeczywistych jest przypadkowe i nie zostało wykorzystane w sposób celowy. Produkt ten posiada certyfikat. Jego składniki, metoda stosowania oraz zalecenia dotyczące stosowania znajdują się na etykiecie. *Prezentowany na stronie skład ma charakter marketingowy. W ramach przystąpienia do klubu rabatowego otrzymujesz w prezencie produkt, który jest klasafikowany jako kosmetyczny. W trakcie trwania kuracji zaleca się zdrowy tryb życia. Zalecamy stosowanie preparatu 2 razy dziennie (raz rano i wieczorem). Nazwa Veno Blocker CF jest sloganem marketingowym produktu. Rzeczywisty pełny skład znajduje się na etykiecie opakowania. Efekty stosowania zależą od konkretnego przypadku. Fraza żel i krem ma na stronie stosowane są zamiennie. Preparat nie jest lekiem i nie może zastąpić leków przepisanych przez lekarza. Produkt ma postać białego kremu o żelowej konsystencji - brak uczucia dyskomfortu oraz zabarwionych ubrań. Opakowanie może zawierać inną szatę graficzną, inną tubkę oraz inne slogany reklamowe w zależności od wielkości produktu. Gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku pierwszego zakupu. Dokonując zamówienia oświadczasz, że akceptujesz regulamin.